mathew real fan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak czytam te komentarze co niektórych po co ten news a spójrzcie na ilość kom najwięcej, ale nie ważne chciałem powiedzieć ,żebyście się nie denerwowali ,że jeszcze ani 1 transferu nie zrobiliście przecież jeszcze się nawet okienko nie otworzyło.
0
A zaraz po Ramosie najsłabszy był Xavi (i patrzyłem na to obiektywnie serio ) miał kierować atakami a holował piłkę po 30 s i na siłę próbował podawać przez środek i przez wszystkich ani razu nie rozciągnął piłki na bok . Ale za to dobrze (chyba najlepiej w drużynie grał Antymadrista Pique .
0
Siema jestem fanem Realu (to chyba widać ) ale dzisiaj jestem za wami za Barceloną chociaż wolał bym Chelesa grała w finale, ale tylko wasza Barca w tym roku może rozwalić tych cwaniaków i gwiazdorków z nienawidzonym przeze mnie Fergusonem na ławie z Manchesteru.Rozwalcie ich 21 maja w Rzymie bo od dzisiejszy awans jestem spokojny.Pzdr !!!
0
Może nie przegracie ale zremisujecie :)
0
Żałośni są ci co mówią że Real nie wyjdzie z grupy to wy sie bójcie jak wy przegrywacie z Wisłą
0
to by było bardzo solidne wzmocnienie dla waszego klubu tylko za kogo by grał ?
0
Jazda Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda
TYLKO Real i WISŁA